Geen groene vingers
Ik ben echt verschrikkelijk met planten! Ik geef planten pas water als ze al twee dagen lang met verlepte bladeren smeken om water. Erg hè?! Ik moet ook zeggen dat ik mij er wel een beetje voor schaam. Ook al ben ik niet de enige die geen groene vingers heeft, vind ik dat een laf excuus om plantjes niet goed te verzorgen. Want als ze mooi zijn en het goed doen, dan ben ik er ook blij mee! Dus ik wil het wel!
There’s an app for that!
Daarom heb ik mijzelf ook voorgenomen om het anders te gaan doen. We leven in het digitale tijdperk. Dus: overal is er een app voor. Zo ook voor plantjes water geven! En ja hoor: met de planten-geef-water-app op zak lukt het me om de plantjes goed te verzorgen. Het resultaat? Kijk maar naar de foto: binnen drie weken werd ik al beloond met deze hele mooie bloem. Zo blijkt maar weer: “Alles wat je aandacht geeft, groeit!”
Meer aandacht aan je website = groei voor je bedrijf
Zo is het ook met werk aantrekken via je website. Denk je dat het een doel is om een website te hebben? Denk dan nog maar een keer. Een website is geen doel, maar een middel. Dus als je website af is, of je hebt hem al jarenlang online staan zonder wijzigingen, dan geef je te weinig liefde en aandacht om er resultaat mee te behalen. Een website hebben is niet genoeg om er werk mee binnen te halen. Geef je website wat meer aandacht, en je zult zien dat je bedrijf er dan van gaat groeien. Meer bezoekers, meer klanten, meer omzet, meer winst. Dat wil jij toch ook?
Een website hebben is niet genoeg om er werk mee binnen te halen.
Start vandaag nog met meer aandacht aan je website geven. Inspiratie nodig?
– Ga bloggen, vloggen of podcasten
– Begin een kennisbak of een FAQ.
– Plaats eens wat nieuwe foto’s van je werkzaamheden op je site
– Check je SEO
– Post je website in groepen op Facebook en Linkedin.
– Ga je product of dienst digitaal verkopen
– Richt je website opnieuw in voor maar 1 doelgroep (kies er 1 als je er meer hebt)
– Zet 1 product of dienst in de spotlight op je website (kies er 1, ook al heb je veel meer producten of diensten)
– Maak een weggever, of plaats op een andere manier waardevolle content op je site
– Mail je klanten dat je je website hebt aangepast
– Zet op je social media dat je je website hebt aangepast
Hulp nodig om je website meer liefde en aandacht te geven? Mail me!