Ze zijn er weer: de inhaakkalenders!

In het nieuwe jaar aan de slag met social media, maar heb je geen inspiratie?

Ga aan de slag met een inhaakkalendar! Op een inhaakkalender vind je voor bijna iedere dag een thema waarop je je social media post kunt afstemmen. Zo haak je altijd in op de actualiteit van de dag, ook als je zelf een keertje om een onderwerp verlegen zit. Uit onderzoek blijkt dat inhakers tot 3 keer vaker worden gedeeld dan eigen bedenksels. De moeite waard om een keer uit te proberen dus!

Interessante inhaakkalenders:

Ik heb zelf gemerkt dat het soms met inspiratie uit de inhaakkalender toch nog moeilijk is om te bedenken wat je dan moet schrijven, of vooral: in welke vorm? Deel je een relevante afbeelding, een bericht uit de persoonlijke sfeer, een quote, een tip of een heel blogbericht? Heb je moeite om hierin een keuze te maken, dan kan ik je de Social Media kalender van Anne Raaijmakers aanbevelen. Niet gratis, maar wel handig!

Veel plezier met je social posts!

 

WEBSITE DEAL:
Websentials Business Start

  • Professionele WordPress website
  • Geoptimaliseerd om werk aan te trekken
  • Vormgeving in je eigen huisstijl
  • Flexibel, snel en veilig
  • Zelf te onderhouden, of onderhoud uitbesteden
  • Voordelig en betaalbaar
  • Perfect voor starters of voor het lanceren van je product of dienst

€ 995,-€ 795,-

Op zoek naar een WordPress expert? Kies voor Websentials!

Websentials kan je helpen bij het bouwen en onderhouden van je WordPress-website, de hosting voor je regelen, maatwerk thema’s of plugins bouwen en bezoekers trekken met website- en zoekmachineoptimalisatie (SEO).